Atribuită
Cumpărare directă
SET ELECTROZI VENTUZE EKG TIP VENTUZA ( 6 BUC/SET)--3511 HARTIE EKG NIHON KOHDEN 110 X 140 X 150 FILE/CARDIOFAX GEM ----CAROIATA------3640 (30 buc) ---2663 ( 5 buc ) ----3599 ( 70 buc ) HARTIE TERMOSENSIBILA 50/55MM X 20M----3153 ( 30 buc ) ----3599 ( 20 buc ) ELECTROZI EKG UNICA FOLOSINTA -ADULTI/Electozi autoadezivi holter EKG pentru adulți, cu gel---3598-- CIRCUIT/TUBULATURA ANESTEZIE CU BALON DE VENTILATIE ADULTI S/PEDIATRIE /NOU NASCUT---3427-- HARTIE CTG BISTOS 350,COROMETRICS - SOMO---3040-- HARTIE EKG EDAN 600 SE---3599-- HARTIE EKG EDAN SE 1200/ CARDIOSMART MAC1200/ MAC1600---3599---
- Număr anunț
- DA28562203
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.910 RON
- Valoare atribuită
- 10.910 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.