Atribuită Cumpărare directă

1. CABLU EKG MONITOR GE HEALTHCARE/ BIONET BM 3/ EDAN IM 60/70 MINDRAY N15/N17 BEBEVISION / CU 3 DERIVATII SI 5 DERIVATII; 2.CABLU INTERMEDIAR SENZOR PULSOXIMETRU MINDRAY MEC .; FE 1474.27.07.2021

Număr anunț
DA28548987
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.305 RON
Valoare atribuită
2.305 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.305 RON

din 2.305 RON estimat