Atribuită Cumpărare directă

FIR SUTURA POLIESTER NR.2 =24 BUC, 2/0=60BUC, 4/0=24 BUC FIR SUTURA POLIESTER CU AC TRIUNGHIULAR 2/0=120 BUC

Număr anunț
DA28506098
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
Cod CPV
33141120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119 RON
Valoare atribuită
1.119 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119 RON

din 1.119 RON estimat