Atribuită Cumpărare directă

Poz. CodIntern Articol UM Cant. Pret Valoare CodIntern min. lei fara TVA lei fara TVA 1 MYYM 3x10 CABLU MYYM 3x10 ML 30 18.03 540.9 2 MYYM 3x6 CABLU MYYM 3x6 ML 20 9.58 191.6 3 EZ9F32463 SCHE 4P 63A C 4.5KA EZ9F32463 Buc 2 144.1 288.2 4 EZ9F32263 SCHE 2P 63A C 4.5KA EZ9F32263 Buc 2 66.2 132.4 T O T A L G E N E R A L 1153.1

Număr anunț
DA28633075
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.135 RON
Valoare atribuită
1.135 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.135 RON

din 1.135 RON estimat