Atribuită Cumpărare directă

CABLU DIN CUPRU 2X1 MYUP CABLU DIN CUPRU 2x1.5 MYYM CABLU DIN CUPRU 3X1 MYYM CABLU DIN CUPRU 3X1.5 MYYM CABLU DIN CUPRU 3x2.5 MYYM CABLU DIN CUPRU MYYM 5X2.5 CABLU MSUD 1X25 CABLU CUPRU MSUD 1X50

Număr anunț
DA28514743
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.174 RON
Valoare atribuită
4.174 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.174 RON

din 4.174 RON estimat