Atribuită
Cumpărare directă
Ventilator industrial axial de aspiratie. Acest ventilator poate fi montat la condensatoarele si evaporatoarele frigorifice, pentru ventilarea spatiilor comerciale si industriale, laboratoare, zone rezidentiale etc. Specificatii ventilator aspiratie YWF4D-500S, trifazat: 1. directie aer: aspiratie 2. alimentare: 380 V 3. putere electrica consumata: 450 W 4. turatie: 1300 rotatii pe minut 5. debit: 6300 metri cubi la o cadere de presiune de 20 Pa 6. diametru elice: 500 mm diametru. Alte cote de gabarit le gasiti in a 2-a imagine de pe aceasta pagina 7. grila protectie elice 8. temperatura de lucru: -30 - +60 grade Celsius
- Număr anunț
- DA28634334
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 42522000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442 RON
- Valoare atribuită
- 1.442 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.