Atribuită
Cumpărare directă
Aliaj Cu fosforos kg 1 88.49 Decapant brazatec H 100 gr Buc 1 17.39 Spray curatare aer conditionat Sanifresh Buc 5 37.82 Racord AD 87 R410 1 Buc 1 24.96 Robinet furtun BV 3 Buc 1 63.53 Valva incarcare 6x100 Buc 10 4.20 Agent frigorific R410A 10 kg Buc 1 649.40 Agent frigorific R407A 10 kg Buc 1 450.30
- Număr anunț
- DA28583201
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 44315200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.525 RON
- Valoare atribuită
- 1.525 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.