Atribuită Cumpărare directă

Furnizare compresor cameră frigorifică. Termen de garanție: 6 luni

Număr anunț
DA28576134
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0461 BUCURESTI (CUI 4204224)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
42123300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.019 RON
Valoare atribuită
1.019 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.019 RON

din 1.019 RON estimat