Atribuită Cumpărare directă

Trusa scule VTB- 5B-I buc 1 Cantar electronic RCS-7040 buc 1 Pompa vid treapta VH115N buc 1 Aparat sudura turbo set 10001030 buc 1 Butelie oxigen 110 BAR/930Ml buc 1 Butelie mapp gas buc 1 Detector freon buc 1 Butelie agent frogorific , reincarcabila buc 3 Geanta de scule virax buc 1

Număr anunț
DA28569083
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI 8508803)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat