Atribuită Cumpărare directă

Stâlp din beton armat centrifugat pentru linii electrice aeriene de joasa tensiune Dv x Db - L =15x25-1000 cm

Număr anunț
DA28627433
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
PRECON SRL (CUI 382733)
Cod CPV
44212222-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat