Atribuită Cumpărare directă

Pachet apa minerala naturala plata pet 0,5 litri + apa minerala naturala carbogazoasa pet 0,5 litri + apa plata pet 2 litri + apa minerala naturala carbogazoasa pet 1,5 litri ,conform contract 8274/04.08.2021

Număr anunț
DA28651074
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15981000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.404 RON
Valoare atribuită
19.404 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.404 RON

din 19.404 RON estimat