Atribuită
Cumpărare directă
Consola de comanda masa NUMAR DE REFERINTA: 20210813_2355A PRET DE CATALOG: 7.857,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 34913000-0 Diverse piese de schimb (Rev.2) DESCRIERE: Consola de comanda masa instalatie radiologica Mercury 332, conform oferta 2355A / 13.08.2021 PREZENTA TINE LCO DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28588303
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.857 RON
- Valoare atribuită
- 7.857 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.