Atribuită Cumpărare directă

Demontare in vederea casarii, urmata de solicitare eliminare instalatie RX Everview 7500 din evidenta C.N.C.A.N. conform oferta 1802A / 17.06.2021. Materialele feroase și neferoase rezultate în urma casării vor rămâne în posesia beneficiarului. Costul nu include transportul acestor materiale

Număr anunț
DA28579286
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
98113100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.738 RON
Valoare atribuită
3.738 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.738 RON

din 3.738 RON estimat