Atribuită
Cumpărare directă
1. Set fixare pardoseală pentru vas WC porțelan = 20 Buc. 2. Furtun flexibil pentru duș, cu inserție metalică, lungime 1,5-2,0 m., diametru1/2-1/2 = 50 Buc. 3. Silicon sanitar transparent, permanent elastic rezistent la apă, pe bază de acid acetic, protecție antimucegai, chimicale și radiații UV, tub 280 ml., tip Bizon sau echivalent = 30 Buc. 4. Pară duș, din material plastic, culoare crom, înălțime 200 mm. = 150 Buc. 5. Racord flexibil, scurgere WC, culoare alb, lungime 250-400 mm. = 20 Buc. 6. Racord ( manșetă) excentric pentru scurgere WC pardoseală, culoare alb, diametru 100-110 mm. = 20 Buc. 7. Set 8 role universale, superioare și inferioare, pentru cabină duș, culoare gris = 10 Buc. 8. Diblu universal din nylon/plastic ɸ10 , cu holtzșurub prin înșurubare 10x50 mm = 500 Buc. 9. Racord flexibil din plastic ( PP ), cu ventil, garnitură și șurub metalic, pentru scurgere lavoar dimensiuni 1 1 /4'', culoare alb = 50 Buc.
- Număr anunț
- DA28546275
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.510 RON
- Valoare atribuită
- 2.510 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.