Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII CONFORM ANUNT ADV 1229742 TEAVA PEHD *63 ML 300X 12.3 MUFA PEHD *63 BUC 10 X32 COT PEHD *63 BUC 20 X32 TEU PEHD *63 BUC 8 X35 ROBINET CU BILA 2” PT PE *63 BUC 8 X85 ADAPTOR PEHD *63 FE BUC 8 X20 ROBINET CU BILA 2 FI-FE BUC 8X 90 MUFA ZINCATA 2” BUC 10X 10 COT ZINCAT 2” NR1 BUC 10X 12 COT ZINCAT 2 BUC 10X 12 NIPLU ZINCAT 2 BUC 10X 10 TEAVA PEHD *90 ML 110 X25 COT PEHD 90 BUC 20 X87 TEU PEHD *90 BUC 8 X135 ROBINETI CU BILA 3” PT TEAVA *90 BUC 8X 290 RACORD ADAPTOR FLANSAT *90 CU FLANSA DN 160 BUC 10 X120 GARNITURA CLINGHERIT DN 160 BUC 20X 5 GARNITURA CLINGHERIT DN 200 BUC 20X 6 SURUB M 16*80 +PIULITA +SAIBA BUC 200X 2.5 FLANSA METALICA DN 200 BUC 10 X65 FLANSA METALICA DN 160 BUC 10 X50 TEAVA SCURGERE PVC 180 MM(160) ML 50X 32
- Număr anunț
- DA28538242
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.490 RON
- Valoare atribuită
- 19.490 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.