Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONFORM COMANDA 167/02-08-2021

Număr anunț
DA28512191
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.052 RON
Valoare atribuită
1.052 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.052 RON

din 1.052 RON estimat