Atribuită
Cumpărare directă
mprimanta multifunctional laser A4 color Brother DCP-L8410CDW DCP-L8410CDW, print,scan,copy; viteza printare 31ppm monocrom/color (14ppm duplex), rezolutie 2400x600 dpi, fpo 15 sec, memorie 512MB, procesor 800 MHz, limbaje PCL6, BR-Script 3 (PostScript), tavi 50+250 coli (max 1.050 coli), duplex (print); copy: ADF 50 coli, viteza copiere 31 cpm, rezolutie 1200x600 dpi, fco 17/16 sec (color/monocrom), max 99 copii; scanner: CIS, rezolutie 1200x2400 dpi (1200x600 dpi din ADF), zoom 25-400% , Scan to USB, E-mail, OCR, Image & File, Scan to network folder (Windows only), FTP, SFTP, Email Server, SharePoint & Easy Scan to Email; Cloud Scanning; Mobile / Web Based Printing & Scanning; volum lunar max 40.000 pagini, recomandat max 3.000 pag/luna; USB, USB host, GB Ethernet, wireless 802.11b/g/n; touchscreen LCD color 9,3 cm, consumabile in-box: TN421BK (3k)/TN421C/M/Y (1.8k); consumabile optionale: TN423BK (6.5k), TN423C/M/Y (4k), drum DR421CL (50k la 3 pag/job), belt BU330CL (130k la 3 pag/job), waste toner box WT320CL (50k);
- Număr anunț
- DA28498160
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA OLT (CUI 18450067)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.208 RON
- Valoare atribuită
- 7.208 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.