Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingator tip P6, cof. OMAI138/2015, CE, EN3/1-8, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 - 8 buc Stingatoarele au fost folosite la incendiul din data de 24.08.2021 la Familia Bastorin

Număr anunț
DA28642132
Autoritate contractantă
COMUNA SAULESTI (CUI 4898746)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336 RON
Valoare atribuită
336 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336 RON

din 336 RON estimat