Atribuită
Cumpărare directă
Set uleiuri esentiale organice Uleiuri esentiale umidificator portocala – Aroma de portocală are un parfum plăcut și fructat, care oferă în același timp un efect de prospețime și relaxare. Mai ales in timpul iernii când ziua este atât de scurtă, portocala are un efect de imbunatatire a starii de spirit si aduce soarele in viata noastră. De asemenea, poate avea un efect calmant in momente stresante sau tensionate. 10 seturi x Portocale; 10 seturi x Grapefruit; 10 seturi x Eucalipt. Pachetul conține 3 recipiente x 10ml/recipient
- Număr anunț
- DA28519366
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LIFE ART DISTRIBUTIE SRL (CUI 15202911)
- Cod CPV
- 24920000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.369 RON
- Valoare atribuită
- 2.369 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.