Atribuită Cumpărare directă

Extindere sistem de supraveghere video stradal în Orașul Deta, jud. Timiș prin montare, configurare si punere in functiune 5 camere ( 2 buc. amplasament GROAPA DE GUNOI); (3 buc. amplasament PARC ANTON KRATZER).Pozare fibra optica - Eliberare traseu pentru fibra optica. Manoperă, utilaj, transport incluse in preț. Se va depune deviz de montare echipamente.

Număr anunț
DA28627267
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI 2503378)
Furnizor / câștigător
NWO GROUP SRL (CUI 15812669)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.980 RON
Valoare atribuită
12.980 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.980 RON

din 12.980 RON estimat