Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA SERVICE 20.08.2021 0.5H/OM MANOPERA SERVICE 20.08.2021 0.5H/OM CONDUCTA FRANA DR 470MM 1BUC CONDUCTA FRANA STG 470MM 1 BUC LICHID DE FRANA LHM 1 BUC AGRIFLU AMBRA 5L 10 L RADIATOR 1 BUC TRANSPORT MONTAJ 150KM MANOPERA SERVICE MONTAJ 10H/OM

Număr anunț
DA28608676
Autoritate contractantă
Comuna Obirsia Closani (Primaria com. Obirsia Closani) (CUI 7536910)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.992 RON
Valoare atribuită
4.992 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.992 RON

din 4.992 RON estimat