Atribuită Cumpărare directă

Dorim sa achizitionam de la dvs FIR NYLON, ROTUND 2.4MM 261M si Cap bifilar care Elibereaza firul prin apasarea pe sol. Grosime fir 2,4 mm. Lungime fir pe bobina - aproximativ 1,5 m pentru motocoase in 4 timpi Makita

Număr anunț
DA28616936
Autoritate contractantă
COMUNA SANTIMBRU (CUI 4562095)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat