Atribuită Cumpărare directă

MASCA FACIALA 3 PLIURI SI 3 STRATURI

Număr anunț
DA28617292
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASE I -VIII FRECATEI (CUI 28643510)
Furnizor / câștigător
POSTOLACHE SRL (CUI 15258084)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340 RON
Valoare atribuită
2.340 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340 RON

din 2.340 RON estimat