Atribuită Cumpărare directă

Sonda stimulare cardiaca temporara in forma de J (Cournand) Sonda bipolara cu distanta 10mm intre electrozi 6 French Lungime 80cm-3204-

Număr anunț
DA28640486
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
LG PHARM SRL (CUI 22972425)
Cod CPV
33162100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat