Atribuită Cumpărare directă

Achizitie consumabile pentru echipamentele periferice (imprimante) din dotarea Centrului Militar Zonal Constanta (CMZ) - LOT 2 conform oferta

Număr anunț
DA28660269
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.624 RON
Valoare atribuită
7.624 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.624 RON

din 7.624 RON estimat