Atribuită
Cumpărare directă
Set 2 X baterii originale UPS APC Back-UPS Pro 900VA SWITCH TP-LINK TL-SG1016DE. De tip Switch: Gestionate, Strat Switch: L2. Tip de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Număr de porturi Ethernet Basic switching RJ-45: 16. Duplex complet. Mărimea tabelei de adresare: 8000 intrari, Capacitatea de comutare: 32 Gbit/s. Reţea standard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. Raft pentru montat echipamente
- Număr anunț
- DA28597981
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 693 RON
- Valoare atribuită
- 693 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.