Atribuită
Cumpărare directă
PROJECTOR 3800 LUMENS/PA503X VIEWSONIC Light output 3800 Lumen | Native resolution 1024x768 | Contrast 22000:1 | 3x15pin D-sub | 1xHDMI | 1xAudio-In | 1xAudio-Out | 1xRS232 | 1xMini-USB | 1xComposite video | Speakers | Lamp life 5000 hours | Included Accessories Power Cord : 1,VGA Cable : 1,Remote Control : 1,Air Filter : RSPL | Dimensions 294 x 218 x 110mm
- Număr anunț
- DA28568502
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.168 RON
- Valoare atribuită
- 8.168 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.