Atribuită
Cumpărare directă
SEPARATORI 100/SET SET 7.00 9.24 NOTES CUB A-SERIES 75X75 400FILE BUC 5.00 6.72 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 5.00 7.31 CORECTOR TIP PIX DACO BUC 2.00 2.94 MOUSE LOGITECH WIRELESS M171 BLACK BUC 3.00 58.82 HARTIE A4 160GR CANON TOP 1.00 29.41 CARTON COLOR A4 160G-COALA COALA 170.00 0.21 CAPSATOR KANGARO 30 COLI DSE-335 BUC 2.00 18.07 PERFORATOR KANGARO-PERFO 60 BUC 2.00 50.00 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 50.00 11.76 DOSAR PVC BUC 200.00 0.50 PIX PENSAN TRIBALL BUC 30.00 0.71 LIPICI LICHID KEYROAD 40 ML BUC 6.00 1.68 LIPICI SOLID HERLITZ 21G BUC 6.00 2.52 MARKER PERMANENT PILOT 2 CAPETE BUC 5.00 6.89 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 5.00 7.31 CAPSATOR KANGARO TRENDY 45 BUC 2.00 8.82 PERFORATOR KANGARO - PERFO 40 BUC 2.00 30.67 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 10.00 1.01 CAIET A4 100FILE HERLITZ SPIRA BUC 2.00 6.30 PIX SCHNEIDER K15 BUC 15.00 1.34 NOTES ADEZIV 75X75 CNX 400 COLI 5CUL/SET BUC 4.00 6.72
- Număr anunț
- DA28536096
- Autoritate contractantă
- Scoala cu cls. I- VIII Nr. 1 Zanesti jud. Neamt (CUI 17496864)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.473 RON
- Valoare atribuită
- 1.473 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.