Atribuită
Cumpărare directă
REFIL DUBLU HP 2402 BUC 1.00 67.23 MEMORIE DIMM CORSAIR 8GB DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 BUC 2.00 210.08 SERVICE PC BUC 1.00 84.03 SERVICE LAPTOP BUC 1.00 42.02 INCARCATOR LAPTOP LENOVO BUC 1.00 126.05 TONER COMPATIBIL BROTHER TN2421 3K CU CHIP BUC 1.00 100.84 MUFE RJ 45 BUC 30.00 0.84 SERVICE KYOCERA M2540 BUC 1.00 67.23 CLIPBOARD SIMPLU BUC 13.00 5.46 SERVICE PC BUC 1.00 126.05 PLIC C5 AUTOADEZIV BUC 100.00 0.15 CAPSATOR KANGARO TRENDY 45 BUC 1.00 8.82
- Număr anunț
- DA28523043
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.153 RON
- Valoare atribuită
- 1.153 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.