Atribuită
Cumpărare directă
1 HARTIE A4. ABSOLUT TOP 25.00 11.76 2 PLIC C6 AUTOADEZIV BUC 50.00 0.10 3 PIX PENSAN MY TECH BUC 6.00 0.67 4 BANDA ADEZIVA 48X100 SET 2.00 4.87 5 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 2.00 1.01 6 NOTES ADEZIV 75X75 CNX 400 COLI 5CUL/SET BUC 1.00 6.72 7 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 1.00 9.66 8 PIX CELLO SAPHIRE 0.7 BUC 3.00 6.30 9 REZERVE PIX CELLO BUC 4.00 2.52 10 DOSAR PVC BUC 75.00 0.50 11 PIX CU GEL UB 170 BUC 7.00 1.76 12 ARACET DACO 60ML BUC 12.00 2.10 13 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 2.00 7.31 14 SFOARA BUMBAC BUC 1.00 3.36 15 RADIERA MILAN TRIUNGHIULARA BUC 1.00 0.67 16 MARKER PERMANENT BIC BUC 1.00 2.69 17 PIX CU SUPORT DPC BUC 2.00 2.94 18 CLIPS 41MM BUC 5.00 0.42 19 REFIL CANON FX10/728 BUC 4.00 37.82 20 UPS SPS PRO600I 600VA/360W BUC 1.00 184.87 21 EXTENSIE RETEA+MATERIALE BUC 1.00 798.32
- Număr anunț
- DA28514933
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.599 RON
- Valoare atribuită
- 1.599 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.