Atribuită
Cumpărare directă
Lavete buc 40 X1.26 =50.40, Set 3 lavete microfibra set 15 X 8.4 =126.00, Galeata cu storcator si mop cu coada buc 15 X 19.33 = 289.95, Detartrant buc 15 X 7.14 = 107.10, Sapun lichid 5L buc 20 X 7.56 = 151.20, Maturi PVC cu coada buc 15 X 6.3 = 94.50, Faras buc 10 X 2.52 = 25.20, Solutie spray curatare geamuri buc 40 X 5.04 = 201.60, Spray curatare multispurafete 5 in 1 300ml buc 10 X 11.76 = 117.60, Solutie spalat pardoseli/parchet 0.750L buc 15 X 11.76 = 176.40, Solutie universala de curatat tip CIF buc 30 X 8.4 = 252.00, Praf de curățat tip tix buc 10 X 2.94 = 29.40, Saci menajeri pvc 35L rola 70 X3.36 = 235.20, Saci menajeri PVC 120L rola 25 X 4.62 = 115.50, Odorizant wc buc 30 X 4.2 = 126.00, Hartie igienica buc 500 X 0.84 = 420.00, Role hartie prosop set 200 X 2.52 = 504.00, Burete pentru curatat buc 25 X 0.84 = 21.00, Rezerva pentru aparat odorizant de camera automat 250ml buc 10 X 10.92 = 109.20. Achizitor Consiliul Județean Ialomița, Beneficiar Inspectoratul pentru Situații de Urgență ”Barbu Catargiu” al județului Ialomița.
- Număr anunț
- DA28573558
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.152 RON
- Valoare atribuită
- 3.152 RON
- Data publicării
- 16.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.