Atribuită
Cumpărare directă
1. Hartie copiator A4 Sky Copy 80g/mp 500 coli/top TOP 50 2. Agrafe de birou 33mm 100 buc/cut CUT 10 3. Capsator Novus Stabil 24/6,26/6,30 coli BUC 2 4. Tus stampila violet Kores 27ML BUC 1 5. Dosar plic alb 230g BUC 600 6. Dosar cu sina carton alb 230g BUC 10 7. Elastice bani 100g BUC 1 8. Banda adeziva Tesa 4280, transparenta 48mmx66m ROLA 1 9. Alonje arhivare Dossy Fix 25 buc/set SET 2 10. File protectie transparent cristal 45 mic Noki SET 2 11. Buretiera gel Daco 30ml BUC 2 12. Capsator Leitz nr. 10,10coli BUC 2
- Număr anunț
- DA28557893
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115 RON
- Valoare atribuită
- 1.115 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.