Atribuită Cumpărare directă

Pachet aferent oferta 19.08.2021

Număr anunț
DA28610574
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI HARGHITA (CUI 4245470)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.350 RON
Valoare atribuită
8.350 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.350 RON

din 8.350 RON estimat