Atribuită Cumpărare directă

1 Toner imprimanta Brother TN 2320 WPS 2600 buc 3 2 Kyocera - Ecosys M6235cidn TK5290K, black 13000 pag 1 buc 3 Kyocera - Ecosys M6235cidn TK5280Y, yellow 11000 pag 1 buc 4 Kyocera - Ecosys M6235cidn TK5280M, magenta 11000 pag 1 buc 5 Kyocera - Ecosys M6235cidn TK5280C, cyan 11000 pag 1 buc

Număr anunț
DA28529662
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
548 RON
Valoare atribuită
548 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548 RON

din 548 RON estimat