Atribuită Cumpărare directă

Contract furnizare gaze naturale pentru locuri de consum din Judetul Suceava, C2 Valabilitate oferta: 31/ 08 / 2021 CATEGORIA C2: Consum estimat : 460 000 KWh Perioada contractuala : 01/09/2021 – 31/08/2022 Pret de contract categorie C2: 0,19611 lei/KWh din care: - pret propriu de furnizare: 0,156 lei/KWh - tarife reglementate transport: 0,0115 lei/ KWh - tarife reglementate distributie: 0,02861 lei/ KWh ***Pretul de oferta nu contine accize si TVA

Număr anunț
DA28621192
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
ENEL ENERGIE MUNTENIA (CUI 24387371)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.000 RON
Valoare atribuită
92.000 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.000 RON

din 92.000 RON estimat