Atribuită
Cumpărare directă
Contract furnizare gaze naturale pentru locuri de consum din Judetul Suceava, C1 Valabilitate oferta: 31/ 08 / 2021 CATEGORIA C1: Consum estimat : 250 000 KWh Perioada contractuala : 01/09/2021 – 31/08/2022 Pret de contract categorie C1: 0,19776 lei/KWh din care: - pret propriu de furnizare: 0,156 lei/KWh - tarife reglementate transport: 0,0115 lei/ KWh - tarife reglementate distributie: 0,03026 lei/ KWh ***Pretul de oferta nu contine accize si TVA
- Număr anunț
- DA28621173
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE MUNTENIA (CUI 24387371)
- Cod CPV
- 09123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.