Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari conform caiet de sarcini atasat Demontat corpuri existente si montat corpuri noi, Demontat console existente si montat console noi Console de sustinere cu Kit montaj Corp de iluminat stardal 50W complet echipat CONFORM FISA TEHNICA- 70 buc Corp de iluminat stradal 30 W complet echipat CONFORM FISA TEHNICA - 219 buc GATEWAY - 2 buc
- Număr anunț
- DA28557361
- Autoritate contractantă
- Comuna Craciunelu de Jos (CUI 4561944)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE MUNTENIA (CUI 24387371)
- Cod CPV
- 45316110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447.500 RON
- Valoare atribuită
- 447.500 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.