Atribuită
Cumpărare directă
denumire produs u.m. Cantitate Rola pentru imprimanta autoclav Buc 134 Pungi autosigilante pt. sterilizare la autoclave 150 x 270 Pach. 36 Banda pentru testare fizico – chimica la caldura umeda rola 97 Banda pentru test chimic al sterilizarii pupinel buc 2 Rola pungi de sigilat pentru autoclav 50 x 200 rola 44 Rola pungi de sigilat pentru autoclav 75 x 200 rola 46 Rola pungi de sigilat pentru autoclav 150 x 200 rola 27 Rola pungi de sigilat pentru autoclav 100 x 200 rola 40 Pulbere curatare distilator / detartrant curatare distilator cutie 94 Test Bowie & Dick Buc. 309 Test integrator Cutie 175 conform ADV 1232377
- Număr anunț
- DA28659180
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.707 RON
- Valoare atribuită
- 30.707 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.