Atribuită Cumpărare directă

1 ETCHING SERINGA 10 ML 20 TEHNODENT POKA (CK BLUE ETCH) 460 lei 8 MATRICI BANDA CELULOID, CUT 5 TEHNODENT POKA 20 lei 17 CALCIPAST SERINGA 20 TEHNODENT POKA 540 lei 18 TEMPBOND 5 TEHNODENT POKA 375 le

Număr anunț
DA28649742
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.395 RON
Valoare atribuită
1.395 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.395 RON

din 1.395 RON estimat