Atribuită
Cumpărare directă
Lampa fotopolimerizare fara fir, special creata pentru ortodontie. Doua moduri de operare: P1 ortho- 1600mW/Cm2 - 1800mW/Cm2, fotopolimerizeaza in 3/5/10 sec. P2 standard - 1000mW/Cm2 - 1200mW/Cm2, fotopolimerizeaza in 5/10/15/20 sec. Carcasa metalica - pentru un sistem de racire inteligent,care previne supraincalzirea datorata unei perioade indelungate de lucru. Wireless. Bateria poate fi schimbata. Cosum de baterie redus in timpul in care nu este folosita lampa. Intensitate luminoasa constanta. Polimerizarea nu este afectata de consumarea bateriei ramase. Ghidul luminos poate accesa usor orice parte a dintelui, lumina poate radia vertical, in orice unghi si este potrivita mai ales pentru dintii posteriori. Fibra optica poate fi autoclavata la maxim 1350 C. Carcasa de protectie este realizata din materiale de calitate, atent selectionate, pentru a proteja ochii impotriva luminii albastre, care poate fi nociva pentru retina si ochi. Sursa alimentare: AC100V-240V 50Hz/60Hz Greutate neta: 178g Dimensiune: Φ25mm×252mm Intensitate: 1000mW/Cm2 - 1800mW/Cm2 Lungime de unda: 420nm – 480nm. Termen de garantie: dispozitiv 24 luni, baterie – 12 luni (cu exceptia ghidului luminous si a ecranului de protective). Autenticitatea produselor Woodpecker/DTE poate fi verificata pe site-ul producatorului in doua moduri: Razuiti timbrul de pe cutia produsului, apoi scanati codul QR (disponibil pentru toate soft-urile de scanare cod QR). Razuiti timbrul de pe cutia produsului apoi introduc
- Număr anunț
- DA28501851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33126000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520 RON
- Valoare atribuită
- 520 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.