Atribuită Cumpărare directă

Maxcem Elite Standard Kit 5 x 5 g, 3M Ketac Cem Radiopaque Pack 37230, ADHESOR 80G PLV + 55 ML LIQ, NR. 2, Repin, Level One 1,00mm pivoti fibra sticla, CK Blue ETCH 10 ml, Voco Calcimol LC Seringa 2.5g, Kerr life 12 g baza + 12 g cat, 3M Ketac Molar easymix ART EE 56633

Număr anunț
DA28500012
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33138000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.493 RON
Valoare atribuită
22.493 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.493 RON

din 22.493 RON estimat