Atribuită Cumpărare directă

Filtek Z250 Kit (3M Espe), Evicrol Kit (SPOFA), HERCULITE ULTRA MINI KIT, VERTISE FLOW REFILL A2, DM Bulete vata nr 1, Gel fluorizare Ionite 500m, CK Dent Fresh Original 50 ml Refill, Fegupol pasta cu diamant 40 gr 8059, GC Fuji Rock Golden-Brown 5 kg

Număr anunț
DA28499949
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.532 RON
Valoare atribuită
22.532 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.532 RON

din 22.532 RON estimat