Atribuită
Cumpărare directă
PACHET AMENAJARE LOC DE JOACA CONSTA: 1. Complex de joaca cod 101.............................................1 buc x 9900 lei = 9900 lei 2. Calut cu arc cod 304......................................................2 buc x 928 lei = 1856 lei 3. Balansoar 2 persoane cu fig pe arcuri 3.5m cod 312.....1 buc x 2290 lei = 2290 lei 4. Hinta cu 2 locuri cod 502...............................................1 buc x 1860 lei = 1860 lei 5. Hinta cu 2 locuri cu protectie cod 501...........................1 buc x 1790 lei = 1790 lei 6. Masuta joc copii floare cu scaune ciuperca cod 769......1 buc x 2258 lei = 2258 lei 7. Rama groapa nisip cod 709............................................1 buc x 998 lei = 998 lei 8. Covor tartan turnat cu grosime de 3cm...........................100 mp x 186 lei = 18600 lei 9. Bordura de beton.............................................................40 ml x 48 lei = 1920 lei Preturile includ transport si manopera de montaj. Materialele pentru montaj (nisip+pietris,ciment) intra in obligatiile beneficiarului. Decopertarea, nivelarea, asternerea stratului de piatra si compactarea acestuia intra in sarcina beneficiarului.
- Număr anunț
- DA28649991
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.472 RON
- Valoare atribuită
- 41.472 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.