Atribuită
Cumpărare directă
Platforma supraterana pentru colectarea selectiva a deseurilor cu trapa batanta cu 4 module, în care vor intra euro-pubelele de 1100 litri . Dimensiuni de gabarit platforma 4 module: -Lungime: 4820 mm -Latime: 1510 mm -Inaltime: 2100 mm -Latime modul: 1190 mm Structura realizata din profile metalice cu grosimea peretelui de 2 mm, fixate panouri termoizolante, cu grosimea de 3 cm. Se va incheia contract de furnizare, pentru o perioada de 30 de zile.
- Număr anunț
- DA28635646
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.