Atribuită Cumpărare directă

Furnizare drapele diverse cf referat nr. 40021 din 16 august 2021, după cum urmează :70 buc. drapele cu Romania, 35 buc drapele UE și 4 drapele Romania pentru statuie

Număr anunț
DA28625021
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.820 RON
Valoare atribuită
4.820 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.820 RON

din 4.820 RON estimat