Atribuită Cumpărare directă

Pretul include - decopertare strat piatra - asternere strat piatra - turnare covor tartan cu grosime de 3 cm

Număr anunț
DA28619226
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
19510000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.739 RON
Valoare atribuită
20.739 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.739 RON

din 20.739 RON estimat