Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE AMENAJARE CURTE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,ALESD consta: Pardoseli tartan grosime 3cm240 mp ,Borduri beton 64 ml ,complex de joaca cod 113 =1 buc, carusel cu figurine 3D cod 408=1 buc, Ursulet 3D pe arc cod 321=1 buc, Elefant 3D pe arc cod 322=1 buc ,masuta floare cu scaune ciuperca cod 769=4 buc ,banca cod 729=4 buc , inclusiv montaj.
- Număr anunț
- DA28562751
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45111291-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.993 RON
- Valoare atribuită
- 104.993 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.