Atribuită Cumpărare directă

MASA PING-PONG EXTERIOR

Număr anunț
DA28505642
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
37461000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980 RON
Valoare atribuită
2.980 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.980 RON

din 2.980 RON estimat