Atribuită
Cumpărare directă
1 CWR6325 Carioca Joy, set de 12 buc. buc 20 2 Nex103400a Set de 12 creioane HB subţiri hexagonale naturale set 2 3 E061144 Creioane hexagonale normale 288 buc. set 1 4 E025291 Cretă asfalt 100 buc. set 1 5 Nex804080 Lipici stick puternic 40g set 30 6 OC21554 Lipici lichid transparent general negru 1000 ml set 1 7 E512058 Recipient anti vărsare 320 ml set 10 8 CWR10569 Set plastilină 13 culori şi 4 şabloane set 2 9 CWR12299/250 Top de 250 coli A4 – 5 culori set 1 10 CWR12296/250 Top de 250 coli a4 – 5 culori set 1 11 CWRPF550 Tempera 500 ml 10 culori (roșu, galben, albastru deschis, albastru închis, verde deschis, verde închis, culoarea pielii, mov, alb, maro) set 10 12 E040145 Pensule rotunde din păr de porc pentru tempera 12 buc./set, Nr. 4 set 1 13 E040146 Pensule rotunde din păr de porc pentru tempera 12 buc./set, Nr. 6 set 1 14 Vin74243 Folie de laminat a4 subţire set 1 15 Vin55119 Ochiuri alb-negru, Vinco, set de 200 piese set 1 16 CWR2739/10 Set de 10 markere pentru textil set 1 17 4FZMR Domnul faţă amuzantă set 1 18 4FZMRS Doamna faţă amuzantă set 1 19 G2191 Inele de activităţi set de 24 buc./6 culori, diametru 16,4cm set 1 20 E522884 Găsiţi şi număraţi până la 10 set 1 21 Nex907001 Set de 4 planşete albe pentru pregătirea scrisului set 1 22 CWR12330/2 Joc de construcţii MODULIX set 1 23 CD54049 Kit Geometric Schelet - începători set 1 24 CD76003 Cuburi de lemn colorate set 1 25 4TMIT Mănuşi tactile set 1 26 Vin41317 Fulgi de nea Mari interconectabili set 1 27 G2302 P
- Număr anunț
- DA28544818
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MANPEL (CUI 29034052)
- Furnizor / câștigător
- KREATIVITY SRL (CUI 22531895)
- Cod CPV
- 37524100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201 RON
- Valoare atribuită
- 4.201 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.