Atribuită
Cumpărare directă
1 Vin35824 Joc cu ciocănele set 1 2 E083171 Hârtie colorată aurie set 2 3 E083172 Hârtie colorată argintie set 2 4 AA1000 Argilă albă 1000 g set 2 5 CD54023 Joc înșirare mărgele lemn set 1 6 T300-27 Tempera specială - argintiu set 1 7 T300-26 Tempera specială - auriu set 1 8 E081070 Lipici plastilină 100 g set 2 9 E076106 Foarfece cu vârf rotunjit set 5 10 CCH543222 Ouă polistiren set 2 11 CCH543290 Stea polistiren set 2 12 E120041 Foaie albă de desen A3 set 1 13 Nex863100 Joc de construcție Magne-tiles set 1 14 Ha9661 Planșetă pătrat cu 140 țepușe set 2 15 Ha9662 Planșetă pătrat cu 140 țepușe set 2 16 Vin85576 Joc dexteritate Degete magice set 3 17 Vin8872 Clopoțel de mână set 2
- Număr anunț
- DA28497726
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
- Furnizor / câștigător
- KREATIVITY SRL (CUI 22531895)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.219 RON
- Valoare atribuită
- 1.219 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.